ˆ

Rezerwacja biletów lotniczych

Drukuj informację

Szczegóły informacji

Rozkład jazdy autobusu DA-MI

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2012-04-04 12:56:30 Informacja ogłoszona dnia 2012-04-04 13:31:05 przez Zasilenie Danymi

Rozkład jazdy autobusu PKS Zielona Góra na trasie Zielona Góra – Lotnisko

Okres obowiązywania: 04.01.2016-31.12.2016
 
Przystanek 
poniedziałek - piątek
Zielona Góra – ul. Batorego (przy rondzie Stefana Batorego – sklep Żabka)
5:25
Zielona Góra – ul. Bema (pod wiaduktem naprzeciw POK MZK)
5:30
Zielona Góra – ul. Sulechowska (dwa przystanki naprzeciw GAJA i stadion)
5:35
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
5:45
Sulechów – ul. PCK (LIDL)
5:46
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
5:48
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:49
Sulechów – ul. Okrężna
5:50
Klępsk
6:02
Kolesin
6:16
Nowe Kramsko
6:19
Lotnisko Zielona Góra/Babimost
6:20
Babimost
6:25
   
   
Babimost
20:25
Lotnisko Zielona Góra/Babimost
20:31
Nowe Kramsko
20:32
Kolesin
20:35
Klępsk
20:48
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
20:58
Sulechów – ul. 31 Stycznia
20:59
Sulechów – ul. Okrężna
21:00
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
21:02
Zielona Góra – ul. Sulechowska (dwa przystanki naprzeciw GAJA i stadion)
21:20
Zielona Góra – ul. Batorego (przy rondzie Stefana Batorego – sklep Żabka)
21:22
Zielona Góra – ul. Bema (pod wiaduktem naprzeciw POK MZK)
21:25
 
 
Kontakt telefoniczny z przewoźnikiem DA-MI 68/322 33 61

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Marszałkowski
Osoba, która wytworzyla informację: Łukasz Lewicki Data wytworzenia informacji: 2012-04-04 12:56:30
Osoba, która odpowiada za treść: Justyna Grygiel Data wprowadzenia do BIP 2012-04-04 12:56:30
Wprowadził informację do BIP: Zasilenie Danymi Data udostępnienia informacji: 2012-04-04 13:31:05
Osoba, która zmieniła informację: Łukasz Lewicki Data ostatniej zmiany: 2015-12-30 13:35:21
Artykuł był wyświetlony: 2319 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu